Štursa Jan (Nové Město na Moravě 1880 - 1925 Praha)
Studie postavy, nesignováno, značeno pozůstalostním razítkem " Z uměl. pozůstalosti Jana Štursy", kombinovaná technika, 38,5 x 21 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |